Вентилятори, насоси та чілери

 • Вентилятори

  Перетворювачі частоти змінного струму Danfoss з зручними для користувача інтерфейсами, інтелектуальними функціями розподіленого управління і зниженим енергоспоживанням оптимізують робочі характеристики вентиляторів.

  Оптимальні комфорт і енергоспоживання

  Перетворювачі частоти VLT® HVAC Drive і VLT® Refrigeration Drive перетворять дані датчиків тиску і швидкості в величину витрат, завдяки чому стає можлива настройка на фіксовану витрату або фіксовану різницю витрат. Це підвищує комфорт і знижує енергоспоживання. Щоб додатково підвищити рівень комфорту, підключені до вентиляторів перетворювачі частоти можна налаштувати таким чином, щоб вони уникали роботи в інтервалах частот, де виникає резонанс і пошкоджується система вентиляції.

  Функції розширеної системи управління будівлею

  При інтеграції в мережу системи управління будівлею всі точки вводу-виводу перетворювачів частоти ОВК будуть доступні як віддалені точки введення-виведення. Наприклад, до системи можна безпосередньо підключати датчики кімнатної температури (Pt1000 / Ni1000).

  Покращення продуктивності при обробці повітря

  VLT HVAC Drive і VLT Refrigeration Drive оснащені вбудованим інтелектуальним логічним контролером і чотирма ПІД-регуляторами з автоматичним настроюванням, які керують функціями кондиціонування повітря за допомогою вентиляторів, клапанів і заслінок. Вивільняються прямі цифрові контролери системи управління будівлею, а цінні точки даних зберігаються, що знижує витрати на обробку і подачу повітря.

  Перетворювач частоти VLT HVAC Drive обробляє логічні правила і вхідні дані від датчиків, реалізуючи функціонал в масштабі реального часу, а також запрограмовані за часом дії. Це дозволяє перетворювачу частоти змінного струму краще управляти широким рядом прикладних завдань:

  • робота за розкладом у вихідні та робочі дні;
  • каскадне регулювання P-PI для управління температурою;
  • вирівнювання витрат між свіжим і вихідним повітрям;
  • моніторинг приводного ременя. Контролюючи залежність між струмом і швидкістю перетворювач частоти змінного струму здатний відстежити обрив ременя. Недостатня витрата повітря виявляється негайно, що дозволяє вжити заходів щодо скорочення витрат і простою.
  •  

  Насоси

  Завдяки багатьом спеціалізованим функціям управління насосами і можливостям інтелектуального захисту перетворювачі частоти змінного струму Danfoss оптимізують виробництво і захищають перетворювач частоти, двигун та інше обладнання в системі. Вони також забезпечують оптимальну подачу рідини в разі витоку або пошкодження труби. Серед спеціалізованих функцій:

  2-ступінчаста розкрутка

  Насос швидко досягає мінімальної швидкості і заповнює систему без ударного навантаження на клапани.

  Функція компенсації витрат

  Опір потоку залежить від швидкості потоку. Для економії електроенергії перетворювач частоти змінного струму знижує тиск в ситуаціях, коли досить малої витрати.

  Автонастройка ПІ-регуляторів

  Перетворювач частоти навчається на даних від системи моніторингу щодо реакції на здійснювані коригування і з часом все краще розраховує величини струму і тиску, що дозволяє швидко відновлювати точну і стабільну роботу.

  Чергування двигунів

  Вбудована логічна схема управляє перемиканням режимів «робочий»/«резервний» між двома насосами. Включення резервного насоса запобігає його залипання. Вбудований таймер забезпечує рівномірне за часом використання насосів.

  Оптимізація енергоспоживання

  Такі функції, як автоматична оптимізація енергоспоживання (AEO), забезпечують оптимальну інтенсивність магнітного поля в двигуні.

  Управління по шині

  Автоматизація означає меншу кількість відходів і краще управління технологічним процесом. Перетворювачі частоти змінного струму Danfoss працюють з найпоширенішими в галузі протоколами шин і без будь-яких складнощів інтегруються в загальну систему управління.

  Зменшення зносу

  Вбудований каскадний контролер насосів рівномірно розподіляє години роботи між насосами. Функція підтримує мінімальний знос кожного насоса окремо, забезпечує оптимальне прогностичне планування техобслуговування і подовжує термін життя насоса.

  Запобігання перевантаження

  Швидкість роботи перетворювача частоти змінного струму знижується, щоб забезпечити зменшену витрату подачі.

  Захист насоса від роботи насухо

  У разі осушення колодязя або витоку в трубопроводі перетворювач частоти змінного струму виявляє, що насос працює при тиску нижче необхідного. Перетворювач частоти видає сигнал тривоги або виробляє іншу, заздалегідь запрограмовану дію, щоб захистити насос.

  Відсутність потоку/низька витрата

  Якщо циркуляція води припиняється, насос починає працювати всуху або відбувається витік в трубі, перетворювач частоти змінного струму виявляє, що насос працює швидко, але без повного навантаження. Перетворювач частоти відповідним чином компенсує потужність, яка подається на насос.

  Мікропроцесорна система управління відведенням тепла

  Система охолодження з тильним каналом гарантує, що 90% тепла виходять за межі кімнати управління. Це забезпечує економію на витратах, так як потрібно менше енергії на кондиціювання повітря в кімнаті управління та менше вентиляторів в дверцятах панелі.

  Охолоджувачі

  Управління зі змінною швидкістю при роботі з охолоджувачами дозволяє забезпечити регулювання по постійному тиску, в той же час погоджуючи потужність з фактичними потребами, обумовленими на основі вимірів в системі. Управління швидкістю вигідно, коли повітряний компресор працює протягом тривалого часу при частковому навантаженні. Робота систем на більш низькій швидкості дозволяє споживати менше електроенергії, завдяки чому знижуються експлуатаційні витрати. Крім того, витрати на монтаж зменшуються завдяки оптимізації системи і самого компресора.

  При використанні перетворювачів частоти змінного струму Danfoss потрібно менше запусків і зупинок, що зменшує механічне зношування. А спеціалізовані функції, такі як «пропуск резонансу», дозволяють легко задати для перетворювача частоти небажані частоти роботи, виключити шум і пошкодження.

  Вироби для компресорів включають пристрої плавного пуску, перетворювачі частоти великої потужності, фільтри гармонік AHF з вбудованою додатковою функцією каскадного контролера, дроселі постійного струму і ПІД-регулятори.

  Стратегії запуску і пікового навантаження

  Запуск - це найважливіша фаза роботи компресора. Перетворювач частоти VLT Refrigeration Drive зводить до мінімуму кількість необхідних пусків, змінюючи швидкість роботи компресора для підстроювання продуктивності в ході роботи. Максимальна кількість циклів запуску/зупинки за певний період налаштовується за допомогою панелі керування.

  Пусковий крутний момент 135%

  Перетворювач частоти VLT Refrigeration Drive видає 135% від номінального пускового крутного моменту протягом 30-секундного періоду. В ході нормальної роботи крутний момент в 110% від номінального доступний протягом 60 секунд.

  Пуск без навантаження

  Для продовження терміну служби перетворювача частоти можна відкривати клапан скидання тиску, що дозволяє компресору швидко запускатися без навантаження.

  Менші компресори із тим же піковим навантаженням

  З короткими періодами пікового навантаження можна справлятися, налаштовуючи систему з компресором меншого розміру, з яким перетворювач частоти буде працювати при частотах до 90 Гц. В цьому випадку необов'язково використовувати більший компресор виключно для забезпечення пікового навантаження.

  Нейтральна зона

  Перетворювач частоти VLT Refrigeration Drive продовжує керувати компресорами з постійною швидкістю в ситуаціях, коли відбувається збій компресора з регульованою швидкістю. У разі відмови спеціальним параметром «Нейтральна зона фіксованої швидкості» визначається нейтральна зона; розширюючи нейтральну зону, можна зменшити число запусків.

  Функції оптимізації

  Оптимізація Р0

  Перетворювач частоти VLT Refrigeration Drive підтримує підключення контролера ADAP-KOOL® LonWorks для оптимізації P0.

  Денний/нічний контроль

  Зміна уставки компресора і схеми швидкостей вентилятора випарника дозволяє забезпечити відповідність денному та нічному навантаженням, а також уникнути надмірного споживання енергії.

  Моніторинг остаточної температури конденсації

  Відстежуючи рівень високого тиску на плаваючій голівці, можна знижувати швидкість, перш ніж високий тиск досягне критичної позначки.

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам
{ "$id": "1", "AcceptTypes": [ "text/html", "application/xhtml+xml", "application/xml;q=0.9", "*/*;q=0.8" ], "AnonymousID": null, "ApplicationPath": "/", "Browser": { "$id": "2", "UseOptimizedCacheKey": true, "Capabilities": { "$id": "3", "canInitiateVoiceCall": "false", "isColor": "false", "supportsDivAlign": "true", "requiresFullyQualifiedRedirectUrl": "false", "requiresAttributeColonSubstitution": "false", "maximumRenderedPageSize": "2000", "backgroundsounds": "false", "requiresUniqueHtmlCheckboxNames": "false", "rendersBreakBeforeWmlSelectAndInput": "false", "supportsItalic": "false", "ecmascriptversion": "0.0", "isMobileDevice": "false", "rendersBreaksAfterWmlInput": "false", "preferredRenderingMime": "text/html", "vbscript": "false", "w3cdomversion": "0.0", "rendersWmlSelectsAsMenuCards": "false", "supportsAccesskeyAttribute": "false", "supportsDivNoWrap": "false", "requiresLeadingPageBreak": "false", "rendersWmlDoAcceptsInline": "true", "requiresPhoneNumbersAsPlainText": "false", "SupportsMaintainScrollPositionOnPostback": "false", "minorversion": "0", "jscriptversion": "0.0", "supportsImageSubmit": "false", "preferredImageMime": "image/gif", "supportsVCard": "false", "screenBitDepth": "1", "requiresOutputOptimization": "false", "requiresContentTypeMetaTag": "false", "gatewayVersion": "None", "supportsFontName": "false", "inputType": "telephoneKeypad", "maximumSoftkeyLabelLength": "5", "version": "0.0", "beta": "false", "canRenderOneventAndPrevElementsTogether": "true", "supportsIModeSymbols": "false", "requiresAdaptiveErrorReporting": "false", "requiresUrlEncodedPostfieldValues": "false", "aol": "false", "crawler": "false", "requiresSpecialViewStateEncoding": "false", "win16": "false", "majorversion": "0", "supportsQueryStringInFormAction": "true", "requiresPostRedirectionHandling": "false", "requiresNoBreakInFormatting": "false", "requiresXhtmlCssSuppression": "false", "canRenderSetvarZeroWithMultiSelectionList": "true", "preferredRenderingType": "html32", "mobileDeviceModel": "Unknown", "requiresControlStateInSession": "false", "gatewayMajorVersion": "0", "canCombineFormsInDeck": "true", "cookies": "true", "frames": "false", "requiresAbsolutePostbackUrl": "false", "supportsJPhoneMultiMediaAttributes": "false", "javaapplets": "false", "supportsEmptyStringInCookieValue": "true", "canRenderAfterInputOrSelectElement": "true", "supportsSelectMultiple": "true", "mobileDeviceManufacturer": "Unknown", "javascript": "false", "tagwriter": "System.Web.UI.Html32TextWriter", "canSendMail": "true", "supportsCallback": "false", "supportsUncheck": "true", "platform": "Unknown", "canRenderPostBackCards": "true", "": "CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)", "defaultSubmitButtonLimit": "1", "requiresUniqueHtmlInputNames": "false", "cdf": "false", "supportsFileUpload": "false", "supportsBodyColor": "true", "canRenderMixedSelects": "true", "hasBackButton": "true", "gatewayMinorVersion": "0", "maximumHrefLength": "10000", "tables": "false", "hidesRightAlignedMultiselectScrollbars": "false", "browser": "Unknown", "supportsFontColor": "true", "activexcontrols": "false", "msdomversion": "0.0", "supportsCss": "false", "supportsMultilineTextBoxDisplay": "false", "win32": "false", "supportsCacheControlMetaTag": "true", "requiredMetaTagNameValue": "", "canRenderInputAndSelectElementsTogether": "true", "canRenderEmptySelects": "true", "supportsBold": "false", "rendersBreaksAfterHtmlLists": "true", "supportsRedirectWithCookie": "true", "supportsInputMode": "false", "supportsJPhoneSymbols": "false", "numberOfSoftkeys": "0", "requiresDBCSCharacter": "false", "rendersBreaksAfterWmlAnchor": "false", "supportsFontSize": "false", "supportsInputIStyle": "false", "requiresUniqueFilePathSuffix": "false", "type": "Unknown" }, "Adapters": { "$id": "4", "System.Web.UI.HtmlControls.HtmlForm, System.Web, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a": "FormActionRewriterControlAdapter" }, "HtmlTextWriter": null, "Id": "default", "Browsers": [ "default" ], "ClrVersion": { "$id": "5", "Major": 0, "Minor": 0, "Build": -1, "Revision": -1, "MajorRevision": -1, "MinorRevision": -1 }, "Type": "Unknown", "Browser": "Unknown", "Version": "0.0", "MajorVersion": 0, "MinorVersionString": "0", "MinorVersion": 0.0, "Platform": "Unknown", "TagWriter": "System.Web.UI.Html32TextWriter, System.Web, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a", "EcmaScriptVersion": { "$id": "6", "Major": 0, "Minor": 0, "Build": -1, "Revision": -1, "MajorRevision": -1, "MinorRevision": -1 }, "MSDomVersion": { "$id": "7", "Major": 0, "Minor": 0, "Build": -1, "Revision": -1, "MajorRevision": -1, "MinorRevision": -1 }, "W3CDomVersion": { "$id": "8", "Major": 0, "Minor": 0, "Build": -1, "Revision": -1, "MajorRevision": -1, "MinorRevision": -1 }, "Beta": false, "Crawler": false, "AOL": false, "Win16": false, "Win32": false, "Frames": false, "RequiresControlStateInSession": false, "Tables": false, "Cookies": true, "VBScript": false, "JavaScript": false, "JavaApplets": false, "JScriptVersion": { "$id": "9", "Major": 0, "Minor": 0, "Build": -1, "Revision": -1, "MajorRevision": -1, "MinorRevision": -1 }, "ActiveXControls": false, "BackgroundSounds": false, "CDF": false, "MobileDeviceManufacturer": "Unknown", "MobileDeviceModel": "Unknown", "GatewayVersion": "None", "GatewayMajorVersion": 0, "GatewayMinorVersion": 0.0, "PreferredRenderingType": "html32", "PreferredRequestEncoding": null, "PreferredResponseEncoding": null, "PreferredRenderingMime": "text/html", "PreferredImageMime": "image/gif", "ScreenCharactersWidth": 80, "ScreenCharactersHeight": 40, "ScreenPixelsWidth": 640, "ScreenPixelsHeight": 480, "ScreenBitDepth": 1, "IsColor": false, "InputType": "telephoneKeypad", "NumberOfSoftkeys": 0, "MaximumSoftkeyLabelLength": 5, "CanInitiateVoiceCall": false, "CanSendMail": true, "HasBackButton": true, "RendersWmlDoAcceptsInline": true, "RendersWmlSelectsAsMenuCards": false, "RendersBreaksAfterWmlAnchor": false, "RendersBreaksAfterWmlInput": false, "RendersBreakBeforeWmlSelectAndInput": false, "RequiresPhoneNumbersAsPlainText": false, "RequiresUrlEncodedPostfieldValues": false, "RequiredMetaTagNameValue": null, "RendersBreaksAfterHtmlLists": true, "RequiresUniqueHtmlInputNames": false, "RequiresUniqueHtmlCheckboxNames": false, "SupportsCss": false, "HidesRightAlignedMultiselectScrollbars": false, "IsMobileDevice": false, "RequiresAttributeColonSubstitution": false, "CanRenderOneventAndPrevElementsTogether": true, "CanRenderInputAndSelectElementsTogether": true, "CanRenderAfterInputOrSelectElement": true, "CanRenderPostBackCards": true, "CanRenderMixedSelects": true, "CanCombineFormsInDeck": true, "CanRenderSetvarZeroWithMultiSelectionList": true, "SupportsImageSubmit": false, "RequiresUniqueFilePathSuffix": false, "RequiresNoBreakInFormatting": false, "RequiresLeadingPageBreak": false, "SupportsSelectMultiple": true, "SupportsBold": false, "SupportsItalic": false, "SupportsFontSize": false, "SupportsFontName": false, "SupportsFontColor": true, "SupportsBodyColor": true, "SupportsDivAlign": true, "SupportsDivNoWrap": false, "RequiresContentTypeMetaTag": false, "RequiresDBCSCharacter": false, "RequiresHtmlAdaptiveErrorReporting": false, "RequiresOutputOptimization": false, "SupportsAccesskeyAttribute": false, "SupportsInputIStyle": false, "SupportsInputMode": false, "SupportsIModeSymbols": false, "SupportsJPhoneSymbols": false, "SupportsJPhoneMultiMediaAttributes": false, "MaximumRenderedPageSize": 2000, "RequiresSpecialViewStateEncoding": false, "SupportsQueryStringInFormAction": true, "SupportsCacheControlMetaTag": true, "SupportsUncheck": true, "CanRenderEmptySelects": true, "SupportsRedirectWithCookie": true, "SupportsEmptyStringInCookieValue": true, "DefaultSubmitButtonLimit": 1, "SupportsXmlHttp": false, "SupportsCallback": false, "MaximumHrefLength": 10000 }, "ClientCertificate": [], "Cookies": [ "EktGUID", "EkAnalytics", "ASP.NET_SessionId", "ecm" ], "Headers": [ "Connection", "Accept", "Accept-Encoding", "Accept-Language", "Host", "If-Modified-Since", "Max-Forwards", "User-Agent", "X-Original-URL", "X-Forwarded-For", "X-ARR-LOG-ID", "X-Forwarded-For-Port" ], "IsLocal": false, "Params": [ "pageid", "EktGUID", "EkAnalytics", "ASP.NET_SessionId", "ecm", "ALL_HTTP", "ALL_RAW", "APPL_MD_PATH", "APPL_PHYSICAL_PATH", "AUTH_TYPE", "AUTH_USER", "AUTH_PASSWORD", "LOGON_USER", "REMOTE_USER", "CERT_COOKIE", "CERT_FLAGS", "CERT_ISSUER", "CERT_KEYSIZE", "CERT_SECRETKEYSIZE", "CERT_SERIALNUMBER", "CERT_SERVER_ISSUER", "CERT_SERVER_SUBJECT", "CERT_SUBJECT", "CONTENT_LENGTH", "CONTENT_TYPE", "GATEWAY_INTERFACE", "HTTPS", "HTTPS_KEYSIZE", "HTTPS_SECRETKEYSIZE", "HTTPS_SERVER_ISSUER", "HTTPS_SERVER_SUBJECT", "INSTANCE_ID", "INSTANCE_META_PATH", "LOCAL_ADDR", "PATH_INFO", "PATH_TRANSLATED", "QUERY_STRING", "REMOTE_ADDR", "REMOTE_HOST", "REMOTE_PORT", "REQUEST_METHOD", "SCRIPT_NAME", "SERVER_NAME", "SERVER_PORT", "SERVER_PORT_SECURE", "SERVER_PROTOCOL", "SERVER_SOFTWARE", "URL", "HTTP_CONNECTION", "HTTP_ACCEPT", "HTTP_ACCEPT_ENCODING", "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE", "HTTP_HOST", "HTTP_IF_MODIFIED_SINCE", "HTTP_MAX_FORWARDS", "HTTP_USER_AGENT", "HTTP_X_ORIGINAL_URL", "HTTP_X_FORWARDED_FOR", "HTTP_X_ARR_LOG_ID", "HTTP_X_FORWARDED_FOR_PORT" ], "QueryString": [ "pageid" ], "RawUrl": "/industries/hvac/fans-pumps-chillers/", "UserAgent": "CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)", "UserHostAddress": "193.162.34.200", "UserHostName": "193.162.34.200", "UserLanguages": [ "en-US", "en;q=0.5" ] }