Danfoss — новий рівень обслуговування клієнтів. Оперативно. Доступно. Компетентно.

738x415_One_UA Danfoss створює новий єдиний центр по роботі з клієнтами

- 19 жовтня 2017 р. За ТЕПЛОВИЙ ПОРТАЛ DANFOSS УКРАЇНА

Оточення, поведінка клієнтів і технології навколо нас змінюються. Ціль трансформації відділу по роботі за клієнтами – слідувати головним тенденціям, обслуговувати клієнтів саме так, як вони цього від нас чекають, використовуючи сучасні інструменти та системи. Ми прагнемо забезпечити високий рівень задоволеності клієнтів рівнем обслуговування:

  • Точне та швидке спрямування (маршрутизація) телефонних дзвінків та електронних листів клієнтів завдяки новим системам та послідовним процесам
  • Взаємна підтримка співробітників відділу по роботі з клієнтами Danfoss, що дасть змогу постійно бути доступними для наших клієнтів

Що зміниться?

Ми визначили 13 ключових кроссегментних процесів у роботі з клієнтами, що забезпечить стійкий позитивний досвід наших клієнтів.

 

738x415_OneSlogan_UA

Запуск розділений на 2 кроки:

  • КРОК 1: запуск нового модуля SalesForce, який дасть змогу ефективніше опрацьовувати електронні листи – запуск вже відбувся 20 вересня;
  • КРОК 2: запуск системи CTI (computer telephony integration) – маршрутизація дзвінків – запуск на 47/48 тижні (листопад).

Наша нова електронна пошта й новий номер телефону для Відділу по роботі з клієнтами та Технічної підтримки:
uacs@danfoss.com — для клієнтів з 20 вересня;
+380 800 800 144 — для клієнтів з листопада.

Починаючи з вересня ми інформували клієнтів, щоб вони використовували нову електронну адресу замість усіх інших електронних адрес, які вони використовували для зв’язку з Відділом по роботі з клієнтами та Відділом технічної підтримки.
У листопаді ми проінформуємо клієнтів про перехід на новий номер телефону.
Довгостроковою метою Відділу по роботі з клієнтами (обробка замовлень та технічна підтримка) є зміцнення позицій компанії Danfoss на ринку та суттєвий вклад у зростання продажів.

 

З найкращими побажаннями, 

Керівник відділу по роботі з клієнтами

Вікторія Маркічева 

 

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам