Увага! Остерігайтеся підробок!

В Україні поширились випадки шахрайства з перетворювачами частоти виробництва Danfoss Drives. Будьте пильними! Купуйте приводну техніку DanfossDrives тільки у офіційних партнерів!

- 7 грудня 2018 р. За Danfoss Drives Україна

Останнім часом в Україні зафіксовані випадки шахрайства під час продажу перетворювачів частоти виробництва компанії Данфосс. Шахраї на своїх веб-сайтах розміщують неправдиву інформацію про статус «офіційного партнера Данфосс» та вигадані роздрібні ціни на продукцію Danfoss Drives, які не відповідають дійсності. Також вони застосовуют підміну етикеток з найменуванням товарів та заміну корпусів обладнання, таким чином примушуючи кліента купувати несправний або невідповідаючий технічним вимогам перетворювач частоти.

Будьте пильними, не дайте себе обдурити самозваним «партнерам» та неофіційним «імпортерам», які обіцяють дешево доставити обладнання DanfossDrives із-за кордону, але не несуть жодних гарантійних обов’язків перед Вами! Не ставайте їх наступною жертвою! Скупий платить двічі!

Ми просимо усіх покупців та користувачів технікі DanfossDrives бути уважними при виборі постачальників. Перелік наших офіційних партнерів вказаний на офіційному сайті компанії Данфосс за посиланням нижче:

Купуючи техніку у офіційних партнерів DanfossDrives в Україні, Ви завжди отримуєте максимальну комплексну підтримку та захист від підробок та недбайливого ставлення до Вас.

Ці прості практичні поради допоможуть Вам захистити себе й ваше підприємство від збитків та змарнованого часу.  

 

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам