Перетворювачі частоти VLT® в оновленому корпусі типорозміру "Е"

Унікально компактні та потужні

New_E_Frame Компанія Danfoss розширює ряд перетворювачів часоти у корпусі "Е". Відтепер доступні типорозміри до 800 кВт

- 6 лютого 2017 р. За Danfoss Drives

Компанія Danfoss створила новый дизайн приводів VLT® у корпусі "Е". Відтепер до нового корпусу "Е" включено додаткові типорозміри по потужності та розширено його функціональні можливості, при цьому його розміри зменшено 

Перетворювачі частоти у оновленому корпусі "Е" передбачено у трьох класах захисту: IP20 - для встановлення у шафу й IP21/IP54 - для монтажа безпосередньо на підлозі у щитовій.

Із новим VLT® Ви отримуєте найвищу досяжну потужність для приводів у таких габаритах - до 800 кВт. Ми досягли таких властивостей шляхом максимального використання можливостей напівпровідників та застосування передових технологій тепловідводу.

Унікальний тильный канал служить відводу теплових втрат від радіатора без контакту з електроникою.  Між тильним каналом та зоной з електронними компонентами привода VLT® застосовано панель класса захисту IP54/Type12 . Це дозволяє відвести до 90% теплових втрат безпосередньо назовні, що забезпечує обмеження зростання температури всередині корпусу перетворювача частоти VLT®, а також знижує забрудення електронних компонентів. У свою чергу, цім досягається надійність перетворювача частоти у цілому та збільшується термін його експлуації.

Ви можете більш детально ознайомитися з оновленим перетворювачем частоти у корпусі "Е" заванаживши информаційній листок за посиланням нижче

 

Up_to_800kw

 

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам